Ovo je naš grad - javite svima da od njega ne odustajemo

ne davimo beograd, ostavka, beograd na vodi

Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd poziva na akciju Ostavke i odgovornost! - protestno okupljanje protiv bahatih nasilnika na vlasti, koje će se održati u sredu 15. februara 2016. godine u 15 časova ispred Skupštine grada Beograda.

 

 

 

 

U sredu 15. februara u 15h ispred Skupštine grada zahtevamo da ostavka bude prvi korak ka krivičnom procesuiranju Siniše Malog i svih umešanih u zločin u Savamali, ali i u serijsku kriminalizaciju javnih funkcija, instrumentalizaciju institucija i pravosuđa i privatizaciju vlasti.

ne-davimo-beograd

Zahtevamo odgovornost svih onih koji su planirali, organizovali, izvršili, ali i mesecima kasnije zataškavali suspendovanje pravne države u korist interesa male grupe ljudi bliskih vlasti.

ne-davimo-beograd

Ovo je naš grad i nećemo dozvoliti da nam ga otme bahata grupa nasilnika koja se dokopala vlasti. Osobe iz kriminalnog miljea ne predstavljaju NAŠ GRAD i ne govore u naše ime!

#beogradnijemali

ne-davimo-beograd

Prvo su im smetale urbanističke procedure i zakoni pa su ih uklonili. Smetali su im objekti i ljudi u Savamali pa su ih uklonili. Sada im smetaju građani koji neće da ćute, ali da li ćemo čekati da i nas uklone? Da li ćemo čekati da optužbe da smo strani plaćenici, izdajnici, rušitelji države prerastu u hapšenja? Pretnje i pritisci već prerastaju u tužbe i napade. Novinarima, medijima, građanima se sudi i presuđuje zato što se ne mire sa nepravdom dok tužilaštvo ćuti mesecima o kriminalim delima gradonačelnika.

OVO JE NAŠ GRAD!
JAVITE SVIMA DA OD NJEGA NE ODUSTAJEMO!

ne-davimo-beograd

***
Nemamo milione jednog čoveka - imamo samo jedni druge!

Svi protesti održani do sada, pokretali su se isključivo na građanski pogon! Nemamo vremena da napravimo plakate, nove zastavice, transparente, ali da bismo se čuli, moramo da iznajmimo ozvučenje i kamion.

Treba nam pomoć dasecujemo. Pregled troškova objavićemo na linku.

ne-davimo-beograd-

 

Profil

Morate se ulogovati da biste poslali poruku
Uloguj se | Registruj se

Tip of the day

Perfection is attained by slow degrees; it requires the hand of time.
 

Voltaire više
Mouse Eye Tracking by PicNet Software Development Services
text